• 2nd-3rd grade 20 lessons 10 weeks 2 days a week 30 minutes lesson

    1 hr

    480 US dollars
  • 2nd-4th grade

    1 hr

    480 US dollars
  • K-1st grade 16 lessons

    1 hr

    480 US dollars
  • 20 lessons

    800 US dollars
  • 5th-8th grade 20 lessons

    600 US dollars
  • 4th-6th grade 20 lessons

    1 hr

    480 US dollars
  • youtube
  • whatsapp
  • instagram
  • facebook